Startovací balíček a registrace

(startuj každý den od 28.4. do 31.10. - stačí si zakoupit startovací balíček a jet. Informace o startovacím balíčku - kde balíček zakoupit, kde se registrovat a kde startovat)

Stoneman ZLATÝ POHÁR alias TROPHY COMPLETE + pohár a kámen (trasa zdolání za 1 den) foto startovacího balíčku je ilustrační a složení balíčku se může každou sezónu nebo pro daný stát lišit.

Stoneman STŘÍBRNÝ POHÁR alias TROPHY COMPLETE + pohár a kámen (trasa zdolání za 2 dny) foto startovacího balíčku je ilustrační a složení balíčku se může každou sezónu nebo pro daný stát lišit.

Stoneman BRONZOVÝ POHÁR alias TROPHY COMPLETE + pohár a kámen (trasa zdolání za 3 dny) foto startovacího balíčku je ilustrační a složení balíčku se může každou sezónu nebo pro daný stát lišit.

Základní startovací balíček Stoneman BASIC (1-6 dní trasa zdolání) foto startovacího balíčku je ilustrační a složení balíčku se může každou sezónu nebo pro daný stát lišit.

Kde zakoupím startovací balíček bez ubytování a kde s ubytováním? Možnosti zakoupení startovacího balíčku bez ubytování máte hned u hranic s ČR nebo s ubytování přímo v ČR. Adresy prodejních míst pro zakoupení startovacích balíčku najdete viz. níže.

Kde je start a cíl? Start a cíl závodu je na stejném místě kde odstartujete (trať je okruh v horách). Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!!

UŽ MÁŠ SVÉHO STONEMANA? Jetště ho nemáš doma...tak se přihlaš a dej pravou horskou výzvu!