Start a ubytování pro bikaře

Neoficiální stránky STONEMAN - startuj každý den od 28.4. do 31.10. (stačí si zakoupit startovací balíček a jet)

COVID - momentálně balíčky pořídíte v Německu (Oberwiesenthal) a STONEMAN má momentálně dvě trasy - "covidová"/nová (jen po německé straně) a klasická/stará trasa (Německo a Česko)

Pension Pstruží má kapacitu 20 osob. Máme 2x pokoj pro 2 osoby, 2x pokoj pro 2 až 4 osoby a 2x pokoj (apartmán) pro 4 osoby.

Pro skupiny je možné rezervovat Pension Pstruží nebo jen jeho část. Kapacita penzionu je 20 osob. Máme 2x pokoj pro 2 osoby, 2x pokoj pro 2 až 4 osoby a 2x pokoj (apartmán) pro 4 osoby.

Zázemí pro cyklisty: kolárna, "myčka" kol, malá "opravna" kol a defektů (včetně základních náhradních dílů), dobíjecí stanici pro elektrokola, cyklomapy okolí, lékárnička a mnohé další věci a služby pro potřebu cyklistů. Kolárna má kapacitu pro 20 kol a speciální stojany pro vlastní zamknutí kol.

Pension Pstruží má krásný venkovní krytý krb až pro 20 osob. Je zde možné grilovat maso a zeleninu. Nebo opékat brambory a špekáčky. Ve vedlejší vesnici lze zakoupit potraviny a nebo na horské farmě v Abertamech BIO produkty (maso, sýry apod.). Výborná oslava po dojezdu Stonemana!!!

Trail Park

01.01.2017

Připravujeme...Trail Park Rabenberg, Trail Park Klínovec, Trail Park Plešivec

© Všechna práva vyhrazena (kopírování bez souhlasu zakázáno) - Stoneman Bike 2014 - 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!