Ubytování pro skupiny

24.07.2017

Pro skupiny je možné rezervovat Pension Pstruží nebo jen jeho část. Kapacita penzionu je 20 osob. Máme 2x pokoj pro 2 osoby, 2x pokoj pro 2 až 4 osoby a 2x pokoj (apartmán) pro 4 osoby.

  • Dvoulůžková postel (zdravotní a antibakteriální matrace Magniflex)
  • Kuchyňka (indukční varná deska, lednička, dřez, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí a náčiní - mikrovlnná trouba je v snídárně)
  • Jídelní stůl (včetně příborů, talířů a skleniček)
  • Koupelna se sprchovým koutem a WC (fén k zapůjčení)
  • LCD TV, SAT, Wi-Fi

U nás víte, na čem spíte. Všechny naše pokoje jsou vybaveny špičkovými matracemi Chianti od italského lídra zdravého spaní Magniflex. Matrace mají nejvyšší zdravotní certifikaci v EU - Zdravotní produkt 1. kategorie. Správná podpora páteře, uvolnění svalů a kloubů, antialergenní materiály.

Pension Pstruží je vybaven společenskou místností (snídárnou) a krásným venkovním krytým krbem až pro 20 osob. Je zde možné grilovat maso a zeleninu. Nebo opékat brambory a špekáčky. Ve vedlejší vesnici lze zakoupit potraviny a nebo na horské farmě v Abertamech BIO produkty (maso, sýry apod.). 

Zázemí pro cyklisty: kolárna, "myčka" kol, malá "opravna" kol a defektů (včetně základních náhradních dílů), dobíjecí stanici pro elektrokola, cyklomapy okolí, lékárnička a mnohé další věci a služby pro potřebu cyklistů. Kolárna má kapacitu pro 20 kol a speciální stojany pro vlastní zamknutí kol. Sušárna alias lyžárna kde je možné nechat si uschnout mokré věci.  

Kde je start a cíl? Start a cíl závodu je na stejném místě kde odstartujete (trať je okruh v horách). Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!!

Kde zakoupím startovací balíček? Zakoupení startovacích balíčků bez ubytování je možné pořídit na www.stoneman-bike.cz/l/zakoupeni-startovaciho-balicku/ nebo s ubytováním na www.pension-pstruzi.cz/cs/rezervace/

Kde se ubytuji? Nejlépe v Pensionu Pstruží, protože je zde výborné zázemí pro cyklisty viz. www.pension-pstruzi.cz nebo případně jinde na trati viz. www.stoneman-miriquidi.com

© Všechna práva vyhrazena (kopírování bez souhlasu zakázáno) - Stoneman Bike 2014 - 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!