Ubytování pro cyklisty

25.07.2017

Pension Pstruží má kapacitu 20 osob. Máme 2x pokoj pro 2 osoby, 2x pokoj pro 2 až 4 osoby a 2x pokoj (apartmán) pro 4 osoby.

  • Dvoulůžková postel (zdravotní a antibakteriální matrace Magniflex)
  • Kuchyňka (indukční varná deska, lednička, dřez, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí a náčiní - mikrovlnná trouba je v snídárně)
  • Jídelní stůl (včetně příborů, talířů a skleniček)
  • Koupelna se sprchovým koutem a WC (fén k zapůjčení)
  • LCD TV, SAT, Wi-Fi

U nás víte, na čem spíte. Všechny naše pokoje jsou vybaveny špičkovými matracemi Chianti od italského lídra zdravého spaní Magniflex. Matrace mají nejvyšší zdravotní certifikaci v EU - Zdravotní produkt 1. kategorie. Správná podpora páteře, uvolnění svalů a kloubů, antialergenní materiály. Koupelny - pro naše hosty jsou na každém pokoji.

Zázemí pro cyklisty: kolárna, "myčka" kol, malá "opravna" kol a defektů (včetně základních náhradních dílů), dobíjecí stanici pro elektrokola, cyklomapy okolí, lékárnička a mnohé další věci a služby pro potřebu cyklistů. Kolárna má kapacitu pro 20 kol a speciální stojany pro vlastní zamknutí kol. Sušárna alias lyžárna kde je možné nechat si uschnout mokré věci. 

Infrasauna je připravena pro všechny hosty (ubytované sportovce).

Pension Pstruží je vybaven společenskou místností (snídárnou) a krásným venkovním krytým krbem až pro 20 osob. Je zde možné grilovat maso a zeleninu. Nebo opékat brambory a špekáčky. Ve vedlejší vesnici lze zakoupit potraviny a nebo na horské farmě v Abertamech BIO produkty (maso, sýry apod.).  

Kde je start a cíl? Start a cíl závodu je na stejném místě kde odstartujete (trať je okruh v horách). Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!!

Kde zakoupím startovací balíček? Zakoupení startovacích balíčků bez ubytování je možné pořídit na www.stoneman-bike.cz/l/zakoupeni-startovaciho-balicku/ nebo s ubytováním na www.pension-pstruzi.cz/cs/rezervace/

Kde se ubytuji? Nejlépe v Pensionu Pstruží, protože je zde výborné zázemí pro cyklisty viz. www.pension-pstruzi.cz nebo případně jinde na trati viz. www.stoneman-miriquidi.com

www.pension-pstruzi.cz

© Všechna práva vyhrazena (kopírování bez souhlasu zakázáno) - Stoneman Bike 2014 - 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!