Stříbrný pohár a startovací balíček

15.04.2019

Neoficiální stránky STONEMAN - startuj každý den od 28.4. do 31.10. (stačí si zakoupit startovací balíček a jet)

COVID - momentálně balíčky pořídíte v Německu (Oberwiesenthal) a STONEMAN má momentálně dvě trasy - "covidová"/nová (jen po německé straně) a klasická/stará trasa (Německo a Česko)

Stoneman STŘÍBRNÝ POHÁR alias TROPHY COMPLETE + pohár a kámen (trasa zdolání za 2 dny) foto startovacího balíčku je ilustrační a složení balíčku se může každou sezónu nebo pro daný stát lišit.

Pro jezdce co mají něco najeto a chtějí pohár nebo jedou Stoneman poprvé.

Základní startovací balíček + pohár (zlatý, stříbrný nebo bronzový pohár). Pro zkušené jezdce, kteří v sezóně mají najeto hodně kilometrů. Pohár je předán jen v případě dojetí do 3 dnů (balíčky nelze zpětně vyměnit). Sezóna začíná a končí: od 28.4. do 31.10.

  • 1600,- Kč při vašem prvním startu nebo při vašich dalších startech s pohárem

Základní startovací balíček obsahuje (+ pohár v případě dojetí do 3 dnů):

• Přihlašovací formulář pro jezdce (jméno a čas bude vyvěšen na webových stránkách)

• Registrační kartu (pro průjezdné body na trati, kde kartu vždy potvrdíte ve strojku)

• Šňůrku na krk (na registrační kartu) Stoneman Miriquidi

• Tašku Stoneman Miriquidi

• Náramek a leták Stoneman Miriquidi

• Mapu trati (rozlišení 1:40.000, 77 x 70 cm)

• Propagační materiál

• Voucher (sleva) 10 € na originální dres Stoneman Miriquidi

• (foto startovacího balíčku je ilustrační a složení balíčku se může každou sezónu nebo pro daný stát lišit)

Kde je start a cíl? Start a cíl závodu je na stejném místě kde odstartujete (trať je okruh v horách). Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!!

Kde zakoupím startovací balíček? Zakoupení startovacích balíčků bez ubytování je možné pořídit si na www.stoneman-bike.cz/l/zakoupeni-startovaciho-balicku/ nebo s ubytováním na www.pension-pstruzi.cz/cs/rezervace/

Kde se ubytuji? Nejlépe v Pensionu Pstruží, protože je zde výborné zázemí pro cyklisty viz. www.pension-pstruzi.cz nebo případně jinde na trati viz. www.stoneman-miriquidi.com

Kde se registruji? Když vím, kde mám koupený (objednaný nebo rezervovaný) startovací balíček, je potřeba se před startem registrovat. Registraci na akci Stoneman najdete na stránkách www.stoneman-miriquidi.com/cs/to-nejlepsi-z-trasy-horskem-kole/startovni-balicky-pro-jizdu-na-horskem-kole-stoneman-miriquidi/rezervovat-startovaci-balicek-mtb/                   Zde je potřeba vyplnit registraci pro start!!! Nutné si pořídit předem startovací balíček!!! Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!! Zde také budete končit závod (včetně ohlášení dojezdu) a bude Vám případně předán pohár!!!

Pořadí vítězů Stonemana (finišérů) - zlaté, stříbrné a bronzové pořadí.

© Všechna práva vyhrazena (kopírování bez souhlasu zakázáno) - Stoneman Bike 2014 - 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!