Start a cíl závodu

04.06.2018

Kde je start a cíl? Start a cíl závodu je na stejném místě kde odstartujete (trať je okruh v horách). Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!! 

Kudy vede trať? 1 trať, 2 státy (Česko a Německo), 9 vrcholů Krušných hor, 162 km na kole, 4400 výškových metrů (trať vede proti směru hodinových ručiček).

Kde zakoupím startovací balíček? Zakoupení startovacích balíčků bez ubytování je možné pořídit na www.stoneman-bike.cz/l/zakoupeni-startovaciho-balicku/ nebo s ubytováním na www.pension-pstruzi.cz/cs/rezervace/

Kde je trať? Jak je trať značena? - Trať je dobře značena žlutou značkou (znakem Stoneman). Značky jsou umístěny před odbočkou a pro jistotu ještě jednou cca. 100 za odbočkou. Dávejte si při rychlých sjezdech pozor na značení a dobře vám pomůže GPS navigace. Navíc každý startovací balíček obsahuje podrobnou mapu trati (trať vede proti směru hodinových ručiček).

Kontrolní body? - Na trati jsou kontrolní body + mapa (na každém kopci) a ty musíte označit ve strojku viz. foto níže (trať vede proti směru hodinových ručiček). Označenou kartičku ukážete po dojezdu v cíli a zde Vám bude případně předán pohár - při dojezdu do 3 dnů (zlatý, stříbrný nebo bronzový).

Cíl? Cíl je tam kde začal start (kde byl zakoupen startovací balíček - včetně registrace). Zde také proběhne kontrola kartičky a bude případně předán pohár.

Kde je start a cíl? Start a cíl závodu je na stejném místě kde odstartujete (trať je okruh v horách). Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!!

Kde zakoupím startovací balíček? Zakoupení startovacích balíčků bez ubytování je možné pořídit si na www.stoneman-bike.cz/l/zakoupeni-startovaciho-balicku/ nebo s ubytováním na www.pension-pstruzi.cz/cs/rezervace/

Kde se ubytuji? Nejlépe v Pensionu Pstruží, protože je zde výborné zázemí pro cyklisty viz. www.pension-pstruzi.cz nebo případně jinde na trati viz. www.stoneman-miriquidi.com

Kde se registruji? Když vím, kde mám koupený (objednaný nebo rezervovaný) startovací balíček, je potřeba se před startem registrovat. Registraci na akci Stoneman najdete na stránkách www.stoneman-miriquidi.com/cs/to-nejlepsi-z-trasy-horskem-kole/startovni-balicky-pro-jizdu-na-horskem-kole-stoneman-miriquidi/rezervovat-startovaci-balicek-mtb/

Zde je potřeba vyplnit registraci pro start!!! Nutné si pořídit předem startovací balíček!!! Startuje se tam kde si pořídíte startovací balíček!!! Zde také budete končit závod (včetně ohlášení dojezdu) a bude Vám případně předán pohár!!!

© Všechna práva vyhrazena (kopírování bez souhlasu zakázáno) - Stoneman Bike 2014 - 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!